METAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

METAL

Forum za sve ljubitelje metal muzike
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Predstavi se :)

Ići dole 
+11
NeChrist
Terrormachine
HeSS
Hate Machine318!
eliphas666
Eraser
Mia Tallica
Geozee
Demiurge
Lavica
dark&goth_soul_m
15 posters
AutorPoruka
dark&goth_soul_m
Moderator
Moderator
dark&goth_soul_m


Broj poruka : 13
Godina : 34
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptyPet Jan 11, 2008 6:03 pm

Pozivaju se svi novi clanovi a i stari koji se nisu predstavili da ostave neki opis o sebi Very Happy
naj opis ce biti nagradjen *NOVIM STANOM U BG-u* affraid ma samo sanjajte o tome Razz:P:P
Nazad na vrh Ići dole
Lavica
Admin
Admin
Lavica


Broj poruka : 60
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Lavica   Predstavi se :) EmptyPet Jan 11, 2008 9:24 pm

Ja sam Mina,iz Novog Sada,ovo je moj prvi forum,nemojte mi zameriti na greskama i molim vas mi skrenite paznju ako ih nadjete Smile

Volim System Of A Down,Slipknot,Rammstein,Korn,The 69 eyes,Cradle Of Filth,Iron Maiden,Hammer Fall,Megadeth,Marilyn Manson...

Serj Tankiana obozawam...

Poz
Nazad na vrh Ići dole
https://metalforum.forumsr.com
Demiurge
Moderator
Moderator
Demiurge


Broj poruka : 45
Godina : 35
Location : Nova Pazova
Datum upisa : 11.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptyPet Jan 11, 2008 11:58 pm

Pozdrav narode, zovem se Aleksandar i iz Nove Pazove sam!Slusam sve podzanrove metala (najmanje death i black, a najvise progressive, melodic avantgarde itd.)!Takodje pored metala slusam jos dosta drugih muzickih zanrova (ambient, alternative rock, post rock, progressive rock...)!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/karanovic
Geozee
Moderator
Moderator



Broj poruka : 50
Godina : 35
Location : Novi Beograd-Blok 38
Datum upisa : 11.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySub Jan 12, 2008 12:03 am

Evo sad ja... Ja sam Djordje, zovu me Djozi... slusam metalcore, death i thrash metal, malo manje nu metal i hardcore... omiljeni bend mi je Children Of Bodom, a tu su mi i The Black Dahlia Murder, All That Remains, Parkway Drive, In Flames, Dark Tranquillity itd... i iz Beograda sam... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Mia Tallica
Moderator
Moderator
Mia Tallica


Broj poruka : 2
Location : Belgrade
Datum upisa : 12.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySub Jan 12, 2008 12:21 am

Cao dobri narode, evo da se i ja predpostavim hehe Razz geek Ja sam Mia, iz Beograda... Muzika mi je jako bitna, i to je nesto sto najvise volim... slusam metal, sve moguce pravce (osim nekih najbrutalnijih blekera, to i nije muzika... ), rock, blues, itd... Da ne nabrajam sve bendove koje volim, evo samo neke omiljene.. Metallica, Iron Maiden, Kamelot, Avantasiaaaaa, Edguy, HammerFall, Helloween, Blind Guardian, Gamma Ray, ok dosta... Smile
Mozda sam jos mala da budem mod, hahaha... Mina, drago mi je sto si otvorila ovaj forum! Nadam se da cemo ga lepo srediti. Pozdrav...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/mia_tallica
Eraser
Moderator
Moderator



Broj poruka : 11
Godina : 35
Location : Sombor
Datum upisa : 11.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySub Jan 12, 2008 1:54 pm

Pozz svima. Ja sam Nemanja zivim u Somboru. Obozavam da se salim i zezam u drustvu(kazu da sam lud), mada me je jedna devojka nazvala normalnim i to joj nikada necu oprostiti(to je rekla zato sto me nezna). Omiljene grupe: DeathStars,COB,COF,Therion,Sirenia,Mudvayne,Slipknot,Arch Enemy,Hypocrisy... Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Geozee
Moderator
Moderator



Broj poruka : 50
Godina : 35
Location : Novi Beograd-Blok 38
Datum upisa : 11.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySub Jan 12, 2008 1:55 pm

Dobar izbor... Smile Pogotovo Hypocrisy...
Nazad na vrh Ići dole
dark&goth_soul_m
Moderator
Moderator
dark&goth_soul_m


Broj poruka : 13
Godina : 34
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySub Jan 12, 2008 5:33 pm

Ae kad ste svi, nije fora da se ja ne predstavim...
a stanu u BG-u ionako ide meenii Razz
Dakle...ja sam Arnold, zivim u NS... '89 sam godiste...
slusam najvise metal, rock i pomalo punk, a inace podnosim sve sem...cik pogodi:FOLKA! Evil or Very Mad pale
Naj bendovi su mi: Nightwish, System Of A Down, Cradle Of Filth, Lacuna Coil,...
ma mrzi me da nabrajam dalje =]
,,,zzzzzzzZZZzzzzz,,,ma ne znam sta da vam pisem dalje...
pitajte me sami sta vas zanima Wink
Nazad na vrh Ići dole
eliphas666

eliphas666


Broj poruka : 6
Godina : 32
Location : Novi Sad/Petrovaradin
Datum upisa : 16.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySre Jan 16, 2008 1:30 am

evo da se i ja predstavim Smile ime mi je Vlada izvim u Novom Sadu/Petrovaradinu.'91 sam godiste.
muzika mi je na prvom mestu slusam skoro sve od metala jedne od omiljenih grupa su mi:Death,Immortal,Old Man's Child,In Flames,Dimmu Borgir,Gorgoroth,Arch Enemy i jos dosta...sviram gitaru u jednom viking/black bendu i hocu da osnujem jos jedan bend koji ce svirati black metal Smile eto toliko o meni ako vas interesuje nesto slobodno pitajte Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Hate Machine318!

Hate Machine318!


Broj poruka : 39
Datum upisa : 12.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySre Jan 16, 2008 3:08 am

Imam na forumu dosta istomišljenika što se tiče Death Metala, i Black Metala, i upravo je to razlog da vodim diskusiju o dobrim bendovima. Svoje lične stvari i stavove neću javno da iznosim.
Mislim da nedostaje jedna sekcija koja bi glasila Hate Core, to je takođe muzika koju slušam pored pomenuta dva pravca, ukqučujući i Trash M.
Pozdrav, i sve najbolje!
Nazad na vrh Ići dole
HeSS

HeSS


Broj poruka : 24
Datum upisa : 16.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySre Jan 16, 2008 3:41 am

Hate Machine318! ::
Imam na forumu dosta istomišljenika što se tiče Death Metala, i Black Metala, i upravo je to razlog da vodim diskusiju o dobrim bendovima. Svoje lične stvari i stavove neću javno da iznosim.
Mislim da nedostaje jedna sekcija koja bi glasila Hate Core, to je takođe muzika koju slušam pored pomenuta dva pravca, ukqučujući i Trash M.
Pozdrav, i sve najbolje!

Slazem se sa tobom,Hate Core je prava stvar koja nam ovde fali! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Terrormachine

Terrormachine


Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySre Jan 16, 2008 3:45 am

slusham uglavnom H8core,Black i trash ,slusham i malo deatha ali uglavnom ova prva 3 ...
hehe ,vidim da ljudi traze H8core temu pa bih se slozio sa njima ,jer ako vec ima i emo i sve zivo bilo bi lepo i ovaj zanr ubaciti ...svakako bi bilo ljudi na njemu
Nazad na vrh Ići dole
NeChrist

NeChrist


Broj poruka : 35
Godina : 35
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySre Jan 16, 2008 4:21 am

Ja uglavnom slusham Black metal i sve njegove varijante, pored toga slusham i Viking, nesto malo Death-a, josh manje Thrasha i 2-3 Doom metal benda Smile
Da i ja kontam da bi trebalo ubaciti H8 core Wink Stvarno kad vec ima Emo...
Ima tu dobrih bendova Smile Moj omiljeni je Aryan Terrorism(Projekat pevaca Nokturnal Mortuma) Smile
Nazad na vrh Ići dole
lordfeanor




Broj poruka : 24
Godina : 35
Datum upisa : 17.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptyČet Jan 17, 2008 3:56 am

lep forum samo fali vam odsek za klasicnu muziku jer klasicna muzika je bila bitan uticaj na metal
Nazad na vrh Ići dole
Vyachislav

Vyachislav


Broj poruka : 35
Location : Serbian Woods
Datum upisa : 17.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptyČet Jan 17, 2008 6:55 pm

Леп форум, долазим са севера земље, омиљени правац Power Metal, бендови King Diamond, Grave Digger, Arkona, волим све што воле млади, желим да се дописујем са људима из целе земље и света, кажу да сам шашав бла бла Слава!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enationalist.com
Peccatum




Broj poruka : 3
Godina : 34
Datum upisa : 18.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptyPet Jan 18, 2008 1:12 am

Zdravo.
Slusham svakojeshta (mozhete videti ovdi http://www.lastfm.fr/user/18thAngel/ )
Toliko od mene

Hvala na pazhnji i prijatno veche.
Nazad na vrh Ići dole
VisualKeiQueen

VisualKeiQueen


Broj poruka : 5
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptySre Jan 23, 2008 11:17 pm

Ha, pa kad mogu ostali, valjda mogu i ja...
Iako ce vecina vas verovatno da me izbegava i dont give a shit.
Ja sam Visual Kei/J-rock/J-pop/Oshare Kei fan.
Najvishe slusham the GazettE, stari An Cafe (Bou je zakon, ova dvojica novih su shupci!!! BOU VRATI SE!!!), SuG, Miyavi, Versailles, Dir En Grey, Cinema Bizarre (jedini ne-japanski bend od ovih), Gackt, D'espairsRay, Malice mazer, Girugamesh itd itd...
Haha, verovatno me vec mrzite =D
Zovite me kako god hocete, bash me briga...
Mada me sad mnogi zovu Boubou, Warumono, Maple gungirl, Kakusei, Harajuku itd...
Sayonara!!! xoxo
Nazad na vrh Ići dole
Demiurge
Moderator
Moderator
Demiurge


Broj poruka : 45
Godina : 35
Location : Nova Pazova
Datum upisa : 11.01.2008

Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) EmptyČet Jan 24, 2008 12:49 am

VisualKeiQueen ::
Ha, pa kad mogu ostali, valjda mogu i ja...
Iako ce vecina vas verovatno da me izbegava i dont give a shit.
Ja sam Visual Kei/J-rock/J-pop/Oshare Kei fan.
Najvishe slusham the GazettE, stari An Cafe (Bou je zakon, ova dvojica novih su shupci!!! BOU VRATI SE!!!), SuG, Miyavi, Versailles, Dir En Grey, Cinema Bizarre (jedini ne-japanski bend od ovih), Gackt, D'espairsRay, Malice mazer, Girugamesh itd itd...
Haha, verovatno me vec mrzite =D
Zovite me kako god hocete, bash me briga...
Mada me sad mnogi zovu Boubou, Warumono, Maple gungirl, Kakusei, Harajuku itd...
Sayonara!!! xoxo

Vidim da volis japansku popularnu kulturu pa cu pitati, jel gledas anime? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/karanovic
Sponsored content





Predstavi se :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Predstavi se :)   Predstavi se :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predstavi se :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
METAL :: Forum,clanovi,zalbe,bla bla :: Clanovi se predstavljaju-
Skoči na: