METAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

METAL

Forum za sve ljubitelje metal muzike
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?

Ići dole 
+5
NeChrist
lordfeanor
Hate Machine318!
Demiurge
dark&goth_soul_m
9 posters
AutorPoruka
dark&goth_soul_m
Moderator
Moderator
dark&goth_soul_m


Broj poruka : 13
Godina : 34
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyPet Jan 11, 2008 9:46 pm

Toliko ljudi mrzi EMO ljude da se oni cesto boje predstaviti da su emo... No
ja nisam jedan od njih...niti emo, niti emo h8er
i mislim da su emo h8eri bzvz!!! Sad
Wink PEACE!!!Wink
Nazad na vrh Ići dole
Demiurge
Moderator
Moderator
Demiurge


Broj poruka : 45
Godina : 35
Location : Nova Pazova
Datum upisa : 11.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptySub Jan 12, 2008 2:21 am

Ni meni nije jasna ta mrznja prema emo ljudma!Nisam emo, ali nemam nista protiv njih!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/karanovic
Hate Machine318!

Hate Machine318!


Broj poruka : 39
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptySre Jan 16, 2008 5:46 pm

Ko su Emo ljudi, niste mi jasni sa tim. Što se tiče mržnje, ne mrzim nikog bez razoga - ja volim samo svoje.
Ljubav izgradjuje, a mržnja razara!
Nazad na vrh Ići dole
lordfeanor




Broj poruka : 24
Godina : 35
Datum upisa : 17.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyČet Jan 17, 2008 3:50 am

ma emo je gej,a sem toga nista od tih sranja sto oni zovu emo nije pravi emo
Nazad na vrh Ići dole
Hate Machine318!

Hate Machine318!


Broj poruka : 39
Datum upisa : 12.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyČet Jan 17, 2008 4:10 am

Mislim da je glupo o takvim stvarima pričati, svima nam se mišljenja razlikuju, tako da o stvarima vezane za društvo, i politiku, ja bar neću komentarisati, osim ponekad ako je to vezano za bend, i njihove izjave. Eto kad sam već kod toga moga sam da napišem šta su rekli iz Pro - Pain, mnoge će to zaprepastiti, jer ne znaju kako razmišljaju članovi Pro - Pain -a.
Nazad na vrh Ići dole
NeChrist

NeChrist


Broj poruka : 35
Godina : 35
Location : Novi Sad
Datum upisa : 16.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyČet Jan 17, 2008 4:35 am

Emo je nesto sto je sad moderno i popularno. To je pravac koji slusaju ljudi koji ne mogu sebe da pronadju u tome da da budu kao ostali ali su im metal i ostali Alternativni zanrovi previshe "teski". Emo je dosao iz amerike zemlje iz koje je doslo mnogo mnogo loshih stvari. Ja mislim da je jako loshe sto su ljudi u Srbiji to prihvatili zato sto Emo cini ljude slabima(ako to vec nisu bili pre slusanja njega) dok je glavna poenta alternativne muzike biti jak i slediti neka svoja uverenja. Nadam se da ce ljudi samo shvatiti sto pre da je emo sranje!
Nazad na vrh Ići dole
Vyachislav

Vyachislav


Broj poruka : 35
Location : Serbian Woods
Datum upisa : 17.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyČet Jan 17, 2008 8:13 pm

Није у питању правац, а зашто их не волим?

Attention seekers..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enationalist.com
Terrormachine

Terrormachine


Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyPet Jan 18, 2008 3:14 pm

istina je to da privlache pazhnju ali ih mrzim i iz drugih razloga :vecinom su kukavice (u svakom pogledu , ne mislim samo na fizicke obracune) i vecina je bi/gej ,nisu retki slucajevi narkomanije ... a i muzika se svodi na hrpu placipicki koje seru o tome kako ih je devojka/decko ostavio/la .... i ne vidim nista pozitivno u tome i zato ne znam zasto bih morao da ih podrzavam a kamoli da ih volim ...
Nazad na vrh Ići dole
dark&goth_soul_m
Moderator
Moderator
dark&goth_soul_m


Broj poruka : 13
Godina : 34
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyPet Jan 18, 2008 4:01 pm

Terrormachine ::
.... i ne vidim nista pozitivno u tome i zato ne znam zasto bih morao da ih podrzavam a kamoli da ih volim ...
ne kazem da ih treba podrzavati niti voleti, samo ih treba postovati kao ljude i ne gledati na njih sa mrznjom,
nisu oni krivi sto su preterano emotivno aktivni
ako je nesto nerazumno u vezi njih to onda jeste droga i secenje vena...
Nazad na vrh Ići dole
Vyachislav

Vyachislav


Broj poruka : 35
Location : Serbian Woods
Datum upisa : 17.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyPet Jan 18, 2008 4:17 pm

Ма емотивно активни киту моју, пола њих је прихватило тај кретенски имиџ да би наватали женске на скрнаву фору, облаче се ко ретарди, изгледају тако, а то око емотивно активнијих особа је чиста будалаштина, из искуства.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.enationalist.com
dark&goth_soul_m
Moderator
Moderator
dark&goth_soul_m


Broj poruka : 13
Godina : 34
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyPet Jan 18, 2008 5:48 pm

Ok, pricam o pravim emo-ima....to mi je jasno da neki mrze pozere uopste...
ali ne znam zasto, ali posebno se obraca paznja na emo-e
mozda zato sto je ovo sad nesto novo...
Nazad na vrh Ići dole
lordfeanor




Broj poruka : 24
Godina : 35
Datum upisa : 17.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyPon Jan 21, 2008 5:06 pm

Ma slusajte emo je jedan obican trend,za par godina niko nece znati sta je emo jer ce svi pratiti neki novi trend.Ma dajte to su oni emocionalno aktivniji to obicna glupost.Oni se namerno foliraju govoreci "jau ja sam emocionalan decko jako sam tuzan i sada sam povredjen i osecam se grozno i tako sam jadan,O molim te sazali se na mene??".da te devojke imaju imalo mozga one bi im lupile jedan veliki shamar i rekle "mars Pi**o jedna kada budes bio pravo mushko a ne neki pedercic onda mi se javi"
Nazad na vrh Ići dole
VisualKeiQueen

VisualKeiQueen


Broj poruka : 5
Godina : 30
Datum upisa : 20.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptySre Jan 23, 2008 11:41 pm

Pa, ne mogu svi biti nabildovane mushkarchine i to, pre svega, mnogim devojkama je to odvratno (kao i meni), oni su jednostavno teenageri koji pokushavaju sa zhive svoj zhivot bez predrasuda, onako kako zhele. Oni su samo romanichni, i to je ono predivno kod njih. Ja sam kao polu-emo jer ne slusham emo muziku (samo Panic at the disco i pomalo Fall out boy) i imam vishe Harajuku nego emo stil...
Nazad na vrh Ići dole
Lavica
Admin
Admin
Lavica


Broj poruka : 60
Location : Novi Sad
Datum upisa : 11.01.2008

Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? EmptyČet Apr 03, 2008 7:56 pm

Ja poceh da slusam emo muziku kako svi to zovu ali ne zbog reci pesama,nego zbog pevljivosti,lakoce zvuka...veselosti (da,veselost u pesmi kada txt kaze I'll kill my self SmileSmileSmile sta me briga za txt bitno da dobro zvuci haha navukoh se na Tokio Hotel,My Chemical Romance..pitam se sta je sledece hahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://metalforum.forumsr.com
Sponsored content





Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?   Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto vise od pola sveta mrzi EMO ljude?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
METAL :: Ostalo i slicno :: EMO-
Skoči na: