METAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

METAL

Forum za sve ljubitelje metal muzike
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Band koji je proglašen za najbolji HC band - H8 Machine

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Hate Machine318!

Hate Machine318!


Broj poruka : 39
Datum upisa : 12.01.2008

Band koji je proglašen za najbolji HC band - H8 Machine Empty
PočaljiNaslov: Band koji je proglašen za najbolji HC band - H8 Machine   Band koji je proglašen za najbolji HC band - H8 Machine EmptyČet Jan 17, 2008 11:23 am

Ovaj Band što se tiče underground - a, je proglašen za najslušaniji bend u svetu, ako ne i u opšte što se tiče HC - a.
H8 Machine

Prvi album:
Intro - Built To Last - Discipline Through Punishment - Judged - Hardcore For Life - Street Justice - Resistance - Only You - Crucified - Put'em Up - Lifetime - Coming Back Strong - Shit Talker - Untitled

Drugi album
Track List:
Wrecking Ball
Broken Away
Cheated
Pig
Fed Up
Betrayed
Dropout
Us Against the World
Like a Pitbull
One Family
Outro

http://www.tightrope.cc/mp3page.htm - na ovoj internet stranici ovaj band vam je 14 po redu, i možete da ga skinete. Da znate da ga ne bi tražili među svim tim bendovima. Ovaj band je iz New York - a, kada budete čuli te 2 pesme, znaćete i sami zašto su im CD - ovi najprodavaniji u svetu što se tiče HC - a. I to uzimaju im CD - ove ljudi koji nisu njihovi istomišljenici.

Na tom sajtu imate i da skinete pesmu - takođe Hate Core band - Race Riot - Goodnight Left Side (Hatecore) - taj bend je mnogo - mnogo dobar band. Oduševiteće se i sa ovim bendom, svi oni koji su voleli da slušaju stari Biohazard, samo što su ova dva Benda mnogo bolji.
Ovo mi je najlošija pesma koju sam čuo od njih - ovo im je prvi nastup, i pesma koje nema ni na jednom albumu. Ali na onom linku ima dve pesme, mislim najbolji su što se tiče HC - a.
Nazad na vrh Ići dole
Celavi




Broj poruka : 2
Datum upisa : 17.01.2008

Band koji je proglašen za najbolji HC band - H8 Machine Empty
PočaljiNaslov: Re: Band koji je proglašen za najbolji HC band - H8 Machine   Band koji je proglašen za najbolji HC band - H8 Machine EmptyČet Jan 17, 2008 9:14 pm

Hate Core dolazi na Belom konju.

Good Night Left Side.


( Ipak, veci sam fan Bound For Glory-ja )

Pozdrav svim celavcima od celavoga

828
Nazad na vrh Ići dole
 
Band koji je proglašen za najbolji HC band - H8 Machine
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravo pitanje je koji band je prvi svirao black metal?
» TERROR MACHINE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
METAL :: Ostalo i slicno :: Hate Core-
Skoči na: