METAL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

METAL

Forum za sve ljubitelje metal muzike
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Radomir Belacevic

Ići dole 
AutorPoruka
lordfeanor




Broj poruka : 24
Godina : 35
Datum upisa : 17.01.2008

Radomir Belacevic Empty
PočaljiNaslov: Radomir Belacevic   Radomir Belacevic EmptyPet Jan 25, 2008 4:30 pm

radomir belacevic je cuveni srpski pisac,reziser,autoelektricar,glumac i naucnik.on je napravio jako dobre filmove koji odisu orginalnoscu i imaju jako dobru pricu.napisao je 26 knjiga.bio je veliki alkoholicar i bludnik.njegova dela su jako perverzna.on je bio i nacionalista.on je prvi snimio travoltu iz borce grede na filmu(inace sada je travolta cuven po svome spotu za pesmu "hej travolta").takodje on je lansirao stoleta piksija u filmske vode(ako neznate ko je stole pikisi onda stvarno).jedan njegov scenario su ukrali japanci pa je on rekao u svom filmu da cve ici u francusku da se skine go ispred njihovog ministarstva da bi protestvovao zbog nepravde.inace on je i dobar plesac i ima svoju jedinstvaenu vrstu plesa.u jednom filmu u nekoj sceni usred neke kafane gostuje mu bora drljaca i peva "placi mala placi" dok on igra svoj ples.u drugom filmu radi to isto sam sa nekim pevacem koji se zove licanin tako nesto ne pamtim imena narodnih pevaca.on je sada mrtav.on je ziveo na relaciji herceg-novi - beograd.on je bio najbolji autoelektricar u beogradu.pored svega ovoga on je imao kod kuce svoju laboratoriju gde se je bavio naucnim radom.on je odgovran za dosta patenata u oblasti elektronike.nazalost nije nikada zavrsio svoj film "ne pusim vishe" jer mu je vlada srbije oduzela sredstva kada su shvatili da on te pare sto su mu dali ne trosi na film protiv pushenja nego pravi neke njegove perverzije.on je po meni bio pravi panker.zivotni moto mu je bio "drogiram se da mi bude lepo,tada gledam i na sex lepo"
Nazad na vrh Ići dole
 
Radomir Belacevic
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
METAL :: Svaštara-
Skoči na: